CSE-813MT-300CB
CSE-813MT-300CB image click to zoom
  • Параметри1U, 12" x 10" ATX, 4x 3.5" SATA Hotswap Drive Bays, 300W PSU,1x Slim CDROM Drive (Optional), 1x Serial, 2 x USB Front Access I/O, rail incl., 503 mm depth