CSE-813MTQ-R400CB
CSE-813MTQ-R400CB image click to zoom
  • Параметри1U, 12" x 10" ATX, 4x3.5" Hot-swap SAS2 (6Gb/s) / SATA drive bays, 400W (1+1) Redundant 80+ high-efficiency PSU, rail incl., 503 mm depth