CSE-731D-300B
CSE-731D-300B image click to zoom
  • ПараметриMini Tower 9.6" x 9.6" micro-ATX MB, 300W 80+ PSU, 4x3.5" tool-less HDD trays, 2x5.25", 1x 3.5" ext. bays, Card Reader, black
  • Гаранция24m
  • Наличностс поръчка
  • Цена с включен ДДС: 123.36EUR241.26BGN
Технически данни
1. Mini Tower PC case with Server
Quality and Reliability
2. 300W High-efficiency Power Supply,
80PLUS Bronze Level Certified
3. 2x 5.25" external drive bays,
4x 3.5" internal drive bays,
1x 3.5" external drive bay