CSE-836BE16-R920B
CSE-836BE16-R920B image click to zoom
  • Параметри3U, EATX 13" 13.5", 920W 80+ Platinum Redundant PSU, 16x3.5" hot-swap front bays, Single Expander SAS2,Black